ГУМА ЗА АСФАЛТ А-021

(1 Pregled na korisnik)

ГУМА ЗА АСФАЛТ А-021 / 26×10-14
ГУМА ЗА АСФАЛТ А-021 / 26×8-14

Opis

Направете го обичното градско возење авантура за помнење. Во прашање е улична висококвалитетна гума изработена од гумена шестслојна конструкција што може да се користи во тркачки услови, каде што не се дозволени традиционални теренски гуми. Изгледот ,,V’’ на надворешниот слој најдобро се снаоѓа на тврда подлога – тревници и асфалтирани патишта. Успешно се спротивставува на гребење и дупчење.

ИСПРАТИ БАРАЊЕ

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  1 pregled za ГУМА ЗА АСФАЛТ А-021

  Nema kritiki seušte.

  Bidete prvi koi ќe razgledate “ГУМА ЗА АСФАЛТ А-021”

  CFMOTO

  Компанијата CFMOTO, основана во 1989 година, развива, дизајнира, продава највисок квалитет на теренски возила за сите површини. CFMOTO се занимава со производство и испорака на најсигурни и најисплатливи ATV, UTV и SSV возила, мотоцикли и скутери, како и соодветна опрема.

  Контакт информации

  Понеделник-Петок: 09h-17h Сабота: 10h-15h
  УЛ.Пролет 4А, Скопје
  +389 70 97 75 72
  adimusevski@yahoo.com