ORIGINE STRADA ADVANCE

Opis

ORIGINE STRADA ADVANCE – FLUO, YELLOW, BLACK, MATT

ИСПРАТИ БАРАЊЕ

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  Микрометриски систем на задржување
  Одобрен штитник отпорен на гребење
  Внатрешен штитник за сонце
  Систем за вентилација на воздухот
  УВ-облога
  Pinlock © Визир подготвен

  ТЕЖИНА:
  1520 гр +/- 50 гр

  ОДОБРУВАЕ:
  ECE R22-05

  НАДВОРЕШНА ОБВИВКА:
  Термопластична обвивка од смола

  ВНАТРЕШНО ПОСТАВУВАЕ:
  Внатрешна обвивка што се отстранува и се мие

  ГОЛЕМА ТАБЕЛА

  ГОЛЕМИНА ЦМ ИНЧИ
  XS 53-54 20 7/8 – 21 1/4
  S 55-56 21 5/8 – 22
  M 57-58 22 1/2 – 22 7/8
  L 59-60 23 1/4 – 23 5/8
  XL 61-62 24 – 24 3/8
  XXL 63 24 3/4 – 25 1/4

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “ORIGINE STRADA ADVANCE”

  CFMOTO

  Компанијата CFMOTO, основана во 1989 година, развива, дизајнира, продава највисок квалитет на теренски возила за сите површини. CFMOTO се занимава со производство и испорака на најсигурни и најисплатливи ATV, UTV и SSV возила, мотоцикли и скутери, како и соодветна опрема.

  Контакт информации

  Понеделник-Петок: 09h-17h Сабота: 10h-15h
  УЛ.Пролет 4А, Скопје
  +389 70 97 75 72
  adimusevski@yahoo.com