cfmoto македонија 2021
Опрема за АТВ, Опрема за возилаПРЕДЕН БРАНИК – bullbar CForce 550 / 600

ПРЕДЕН БРАНИК – bullbar CForce 550 / 600

ПРЕДЕН БРАНИК – bullbar CForce 550 / 600 – 150€

Opis

Возете напред со незапирлива брзина, без страв од оштетување на предниот дел на возилото. Тешкиот и издржлив цевчест челик на овој браник е доволно тврд да ги издржи и најтешките удари, а во исто време е доволно лесен за да не го повлекува возилото надолу. Совршено штити и покрива сè што е во предниот дел на теренецот, вклучувајќи ги и фаровите.

ИСПРАТИ БАРАЊЕ

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “ПРЕДЕН БРАНИК – bullbar CForce 550 / 600”

  CFMOTO

  Компанијата CFMOTO, основана во 1989 година, развива, дизајнира, продава највисок квалитет на теренски возила за сите површини. CFMOTO се занимава со производство и испорака на најсигурни и најисплатливи ATV, UTV и SSV возила, мотоцикли и скутери, како и соодветна опрема.

  Контакт информации

  Понеделник-Петок: 09h-17h Сабота: 10h-15h
  УЛ.Пролет 4А, Скопје
  +389 70 97 75 72
  adimusevski@yahoo.com