JUST1 J38 ROCKSTAR

Како и секогаш бренд кој се карактеризира со висок квалитет, JUST1 одлучи да го започне почетното ниво со непобедлива вредност за парите за да им овозможи на сите да носат кацига JUST1. Ова е сосема нов J38, шлем чија цена започнува од само 129 евра и има технички карактеристики на кои им завидуваат најскапите конкуренти. Современиот дизајн наоѓа вистинска сила во едноставноста. Само една графика, BLADE, во седум бои, со само една обвивка од KSS до KSL и ECE хомологација. Достапно и во графика на Rockstar Energy, мат, пескарење и секогаш во мода.

Opis

 • Техничка висококвалитетна термопластична смола
 • Повеќекратен и ефикасен систем за вентилација
 • Метална мрежа против продирање на влезовите на воздухот
 • Внатрешност што се отстранува и се мие
 • Подготвени за држач за врата
 • Прилагодлив совет
 • Двоен систем на задржување

ИСПРАТИ БАРАЊЕ

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  CFMOTO

  Компанијата CFMOTO, основана во 1989 година, развива, дизајнира, продава највисок квалитет на теренски возила за сите површини. CFMOTO се занимава со производство и испорака на најсигурни и најисплатливи ATV, UTV и SSV возила, мотоцикли и скутери, како и соодветна опрема.

  Контакт информации

  Понеделник-Петок: 09h-17h Сабота: 10h-15h
  УЛ.Пролет 4А, Скопје
  +389 70 97 75 72
  adimusevski@yahoo.com